Mobilní aplikací roku je Smart Banka od Monety. Bodoval i Stream a  Nevolejte.cz - Lupa.cz
Mobilní aplikací roku je Smart Banka od Monety. Bodoval i Stream a Nevolejte.cz - Lupa.cz

Nejoblíbenější aplikace roku 2016? Dominuje Google... ~ MacBlog.sk

Aplikace záchranka je od července plně funkční i na území Jihočeského kraje  | Zdraví | Zprávy | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních  Čech
Aplikace záchranka je od července plně funkční i na území Jihočeského kraje | Zdraví | Zprávy | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Equa bank mění mobilní bankovnictví. Nová aplikace připomíná sociální síť,  místo čísla účtu je fotka se jménem | Hospodářské noviny (HN.cz)
Equa bank mění mobilní bankovnictví. Nová aplikace připomíná sociální síť, místo čísla účtu je fotka se jménem | Hospodářské noviny (HN.cz)

Pyly - Medicínské centrum Praha

Odstartoval boj o nejlepší mobilní aplikaci roku 2016 – SMARTmania.cz

Byli jsme se podívat na Vyhlášení vítězů Mobilní aplikace roku -  AppleNovinky.cz
Byli jsme se podívat na Vyhlášení vítězů Mobilní aplikace roku - AppleNovinky.cz

Smart Banka je vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2017 - Root.cz

Telly uvolnila aplikaci pro chytré televizory Samsung model 2020 | Telly

Mobilní aplikace Bosch Car Service asistent | CRU Servis s.r.o.

Už jste nominovali svého favorita do ankety Mobilní aplikace roku? |  Applikace
Už jste nominovali svého favorita do ankety Mobilní aplikace roku? | Applikace

Vše v jednom: Přichází nová aplikace MyŠKODA - Škoda Storyboard

Komerční banka vylepšuje své mobilní aplikace « Rodinné finance

ZÁCHRANKA ! Aplikace pro první pomoc a vyhledání přes GPS

Otázky - Aplikace Záchranka - Filip Maliňák PDF | PDF

Vodafone CZ - Aplikace Můj Vodafone letos získala hned dvě ocenění:  Absolutní vítěz a vítěz kategorie Klientský servis. Děkujeme za všechny  vaše hlasy, máme obrovskou radost. | Facebook
Vodafone CZ - Aplikace Můj Vodafone letos získala hned dvě ocenění: Absolutní vítěz a vítěz kategorie Klientský servis. Děkujeme za všechny vaše hlasy, máme obrovskou radost. | Facebook

Galaxy Trucker App (@GTruckerapp) / Twitter

Vodafone připíše 10 % kreditu navíc při dobití kartou přes aplikaci Můj  Vodafone – MobilMania.cz
Vodafone připíše 10 % kreditu navíc při dobití kartou přes aplikaci Můj Vodafone – MobilMania.cz

Aplikace E-Pay by Edenred získala titul IT Projekt roku 2015 | eMan

Vodácká navigace ve finále soutěže Aplikace roku - Pádler.cz

Mobilní aplikace LOH 2016 vyhrála v kategorii Novinka roku | Český  olympijský tým
Mobilní aplikace LOH 2016 vyhrála v kategorii Novinka roku | Český olympijský tým

Program akce Mobilní aplikace roku 2016

Nejpopulárnější hry, aplikace, hudba a filmy roku 2016 [Obchod Play] -  Dotekomanie.cz
Nejpopulárnější hry, aplikace, hudba a filmy roku 2016 [Obchod Play] - Dotekomanie.cz

Mobilní aplikace roku 2016 - Mobilní aplikace roku

Inspirujte se. Apple zvolil nejlepší aplikace a hry roku 2016 - Cnews.cz

Jízdní řády IDOS uspěly v soutěži mobilních aplikací. Děkujeme za podporu -  iDNES.cz
Jízdní řády IDOS uspěly v soutěži mobilních aplikací. Děkujeme za podporu - iDNES.cz