Charlotte Kalla se připojuje k švédskému týmu Světového poháru - Nord News

Běh na lyžích, průkopníci, Vasaloppet, vynález vosku

Běh na lyžích - MS 2015 Švédsko | Česká televize

Štafetu běžců na lyžích v Toblachu ovládli domácí Italové a Norky - Sport.cz

Vasův běh: 90 km, borůvková polévka a v cíli „kranskulla“ - Seznam Zprávy

Ne každý dokáže vstát ve tři ráno s tím, že pojede 90 kilometrů na lyžích -  Nymburský deník
Ne každý dokáže vstát ve tři ráno s tím, že pojede 90 kilometrů na lyžích - Nymburský deník

SP klasické lyžování Falun 2023 ve Švédsku ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Falun 2023 ve Švédsku ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

odznak / VASALOPPET běh na lyžích ŠVÉDSKO/11 | Aukro

Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na  třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Davidové a spol. přibude zajímavá soupeřka, šampionka v běhu na lyžích  Nilssonová zkusí biatlon | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Davidové a spol. přibude zajímavá soupeřka, šampionka v běhu na lyžích Nilssonová zkusí biatlon | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Znovu na bodovaných příčkách. Novák se ve švédském Falunu prosadil při  sprintu klasicky na 19. místo | Běžecké lyžování
Znovu na bodovaných příčkách. Novák se ve švédském Falunu prosadil při sprintu klasicky na 19. místo | Běžecké lyžování

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz

Vasaloppet - Vasův běh (Švédsko) - běh na lyžích 90 km | Obec Heřmánkovice

Skiatlonu na MS vládly Švédky. Titul má Anderssonová, Razýmová byla  třináctá - iDNES.cz
Skiatlonu na MS vládly Švédky. Titul má Anderssonová, Razýmová byla třináctá - iDNES.cz

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve  štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v běhu na lyžích - iDNES.cz

Itálie, Švýcarsko, Švédsko… Reprezentační týmy běžců na lyžích se rozjely  za sněhem | Běžecké lyžování
Itálie, Švýcarsko, Švédsko… Reprezentační týmy běžců na lyžích se rozjely za sněhem | Běžecké lyžování

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2022/23 ❄️ výsledky | BetArena.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy