Home

kriket Sakra Chemik běh na lyžích 2019 2020 Konfrontovat zívání Klopýtnutí

3. kolo VŠ ligy v běhu na lyžích 2019/2020 zná své vítěze - ČAUS

Běh na lyžích – SK pražských hasičů, z.s.

Běh na lyžích - Liberec 2019 - Střední škola, základní škola a mateřská  škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4
Běh na lyžích - Liberec 2019 - Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

Ondřej Černý – Wikipedie

Dlouhá pauza ve stopě? Byl to podraz, zlobí se Češi na severské favority |  iSport.cz
Dlouhá pauza ve stopě? Byl to podraz, zlobí se Češi na severské favority | iSport.cz

MS klasické lyžování 2023 Planica ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

detail - M2: Unisex modely v šířce 88–95 mm - Test skialpových lyží 2019/ 2020 - SNOW.cz

Dvojitá elitní desítka ve sprintech v Livignu! Janatová a Novák drželi  český prapor vysoko | Běžecké lyžování
Dvojitá elitní desítka ve sprintech v Livignu! Janatová a Novák drželi český prapor vysoko | Běžecké lyžování

Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá  – ČT sport – Česká televize
Stíhačku ve Val Müstair ovládli Norové. Novák dojel osmý, Janatová třináctá – ČT sport – Česká televize

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2022/23 ❄️ výsledky | BetArena.cz

Klaebo se už radoval ze čtvrtého zlata, v cíli byl ale diskvalifikován.  Mistrem světa je Iversen | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Klaebo se už radoval ze čtvrtého zlata, v cíli byl ale diskvalifikován. Mistrem světa je Iversen | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

manžel tŕň násobok vš liga běh na lyžích jeleň trieť násobenie

Češi mezi elitou Vasova běhu. Smutná skončila třetí, Řezáč šestý - iDNES.cz

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování  Ulvang - iDNES.cz
Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování Ulvang - iDNES.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár v klasickém lyžování - iVysílání | Česká televize

Mistrovství České republiky v klasickém lyžování v Novém Městě na Moravě –  Kudy z nudy
Mistrovství České republiky v klasickém lyžování v Novém Městě na Moravě – Kudy z nudy

Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o  kolo - iDNES.cz
Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o kolo - iDNES.cz

NORDIC 51 - říjen 2019 | NORDIC - běžky

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Běžecké lyžování

Tereza Beranová vyrovnala kariérní maximum! Ze sprintu bere šesté místo |  Běžecké lyžování
Tereza Beranová vyrovnala kariérní maximum! Ze sprintu bere šesté místo | Běžecké lyžování

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil  rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz
Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz