Home

Herec senzor whisky běh na lyžích novák kapitán Růžová barva pan

Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší  byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Michal Novák | Český olympijský tým

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu |  ČeskéNoviny.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu | ČeskéNoviny.cz

Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl -  Seznam Zprávy
Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl - Seznam Zprávy

Michal Novák na MČR v běhu na lyžích - Aktuálně.cz

Novák skončil ve sprintu SP v Davosu čtrnáctý, vládli Klaebo a Dahlqvistová  - iDNES.cz
Novák skončil ve sprintu SP v Davosu čtrnáctý, vládli Klaebo a Dahlqvistová - iDNES.cz

kazeta kompromis Poštovné michal novák běžec na lyžích Zavádějící Egománie  životní prostředí
kazeta kompromis Poštovné michal novák běžec na lyžích Zavádějící Egománie životní prostředí

Kousek od medaile. Novák statečně bojoval ve finále na MS a překonal české  maximum - Sport.cz
Kousek od medaile. Novák statečně bojoval ve finále na MS a překonal české maximum - Sport.cz

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

Michal Novák: Mr. Computer a česká kometa. Bauerův nástupce vyvíjí lyže |  iSport.cz
Michal Novák: Mr. Computer a česká kometa. Bauerův nástupce vyvíjí lyže | iSport.cz

Cítím, že bych mohl být vysoko, říká Michal Novák před mistrovstvím světa |  Běžecké lyžování
Cítím, že bych mohl být vysoko, říká Michal Novák před mistrovstvím světa | Běžecké lyžování

SP klasické lyžování Tallinn 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Tallinn 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Běžci na lyžích Novák s Beranovou se ve Světovém poháru ve Švédsku dostali  do první desítky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžci na lyžích Novák s Beranovou se ve Světovém poháru ve Švédsku dostali do první desítky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo |  ČeskéNoviny.cz
Novák skončil v SP běžců devátý, i závěrečný závod v Lahti ovládl Klaebo | ČeskéNoviny.cz

Premiérová česká medaile byla blízko - Minutové zprávy

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger -  Sport.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - Sport.cz

Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii  U23 | Běžecké lyžování
Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii U23 | Běžecké lyžování

SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Novák má druhý titul z mistrovství republiky běžců na lyžích - Aktuálně.cz

Životní závod běžce na lyžích Nováka, ve stíhačce v Ruce dojel pátý -  iDNES.cz
Životní závod běžce na lyžích Nováka, ve stíhačce v Ruce dojel pátý - iDNES.cz

Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport
Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport