Home

Intenzivní Zatažený Houpat basket cesko brazilie ceska televize Obvinění Vylučovat otvírák

Sestřih utkání Brazílie – Uruguay – ČT sport – Česká televize

Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport – Česká  televize
Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport – Česká televize

Basketbal - iVysílání | Česká televize

Turci nepřesvědčili ani proti Finsku, zvítězili až v prodloužení – ČT sport  – Česká televize
Turci nepřesvědčili ani proti Finsku, zvítězili až v prodloužení – ČT sport – Česká televize

Gól v utkání Srbsko - Brazílie: Paulinho - 0:1 (36. min.) – ČT sport – Česká  televize
Gól v utkání Srbsko - Brazílie: Paulinho - 0:1 (36. min.) – ČT sport – Česká televize

Brazílie - Řecko - MS v basketbalu 2019 Čína | Česká televize

Sestřih utkání Slovinsko - Polsko – ČT sport – Česká televize

Basketbalisté se přesunuli do Berlína a připravují se na Řeky – ČT sport – Česká  televize
Basketbalisté se přesunuli do Berlína a připravují se na Řeky – ČT sport – Česká televize

Ronaldo je v Brazílii vnímaný jako tlusťoch. Lidé neumí ocenit ani Neymara,  stěžuje si Kaká – ČT sport – Česká televize
Ronaldo je v Brazílii vnímaný jako tlusťoch. Lidé neumí ocenit ani Neymara, stěžuje si Kaká – ČT sport – Česká televize

Česko – Maďarsko - Basketbal | Česká televize

Obrat českého týmu v závěru 2. čtvrtiny – ČT sport – Česká televize

Sestřih dramatického závěru utkání Brazílie - Island – ČT sport – Česká  televize
Sestřih dramatického závěru utkání Brazílie - Island – ČT sport – Česká televize

Dietní zápas rozhodl Casemiro. Brazilci proti Švýcarům uspěli a mají postup  v kapse – ČT sport – Česká televize
Dietní zápas rozhodl Casemiro. Brazilci proti Švýcarům uspěli a mají postup v kapse – ČT sport – Česká televize

Španělsko - Brazílie – ČT sport – Česká televize

Česko - Bulharsko - Basketbal | Česká televize

Brazílie porazila tým Italek ve čtyřech setech a o zlato se utká se Srbskem  – ČT sport – Česká televize
Brazílie porazila tým Italek ve čtyřech setech a o zlato se utká se Srbskem – ČT sport – Česká televize

Sestřih utkání Srbsko - Brazílie – ČT sport – Česká televize

Češi zahájili přípravu na ME vítězně, v poklidném tempu rozstříleli Bulhary  – ČT sport – Česká televize
Češi zahájili přípravu na ME vítězně, v poklidném tempu rozstříleli Bulhary – ČT sport – Česká televize