Home

Přežít Horizontální Fotoaparát edailenárodní pohár 2018 Jít nahoru raketa Střelný prach

Konal se Národní pohár žactva v Dubňanech – Jihomoravský svaz karate ČSKe,  z.s.
Konal se Národní pohár žactva v Dubňanech – Jihomoravský svaz karate ČSKe, z.s.

1.kolo Národního poháru dospělých a juniorů

Výsledky: 4 medaile z mezinárodního turnaje Silesia Cup 2018 v Polsku –  Akademie karate Zlín
Výsledky: 4 medaile z mezinárodního turnaje Silesia Cup 2018 v Polsku – Akademie karate Zlín

2018 :: STARLETTE České Budějovice

Rekordní Český národní pohár. O novou trofej zabojuje 26 týmů - ČESKÁ  TISKOVÁ SPORTOVNÍ AGENTURA
Rekordní Český národní pohár. O novou trofej zabojuje 26 týmů - ČESKÁ TISKOVÁ SPORTOVNÍ AGENTURA

ČR chybí ve státní kase peníze, ale z rozpočtové rezervy uvolní 65 milionů  na tenisovou show » BUSINESS DAILY NEWS : BYZNYS NOVINY
ČR chybí ve státní kase peníze, ale z rozpočtové rezervy uvolní 65 milionů na tenisovou show » BUSINESS DAILY NEWS : BYZNYS NOVINY

Aktuality 2017/2018 :: Nh-sokolosek

Pohár VLS pro nejlepšího dřevorubce míří na Slovensko - Vojenské lesy a  statky ČR, s.p.
Pohár VLS pro nejlepšího dřevorubce míří na Slovensko - Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Bronzové medaile z domácího poháru putují po roce opět na pražský Olymp

Medaile svobodní zednáři - Praha - Sbazar.cz

Finále tenisového Poháru B.J. Kingové míří do Prahy, vláda uvolnila 65  milionů - Sport.cz
Finále tenisového Poháru B.J. Kingové míří do Prahy, vláda uvolnila 65 milionů - Sport.cz

Pamětní medaile 150 let - Váš PRIMÁTOR

Medaile k 18. výročí České mincovny a 100. výročí Jablonecké přehrady

MEDAILE ZA CHOV KONÍ NA MORAVĚ 34mm - Teplice - Sbazar.cz

ÚSPĚŠNÝ ROK 2019 – GALERIE MISTRŮ – Národní házená západočeského kraje

Česko na světové scéně roste! Za uplynulý rok získalo hned tři medaile |  Český florbal
Česko na světové scéně roste! Za uplynulý rok získalo hned tři medaile | Český florbal

Jáchymovské doly Příbram-Bytíz národní podnik-stará medaile. | Aukro

Národní pohár karate všech kategorií ČSKe Olomouc | Žít Ústí

Klimánek a Vočadlo vybojovali medaile na Mezinárodním poháru Krakova! –  Akademie karate Zlín
Klimánek a Vočadlo vybojovali medaile na Mezinárodním poháru Krakova! – Akademie karate Zlín

Česká gymnastická federace

Medaile budou typicky české. Takto vypadají cenné kovy pro hokejové MS |  TN.cz
Medaile budou typicky české. Takto vypadají cenné kovy pro hokejové MS | TN.cz

Taekwon-Do ITF European Cup 2018

Výsledky Národního poháru d/j/U21/s | Shotokan Karate Rajchert

Začal Český pohár v letním biatlonu. Jihočeši byli opět úspěšní | Ostatní  sporty | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
Začal Český pohár v letním biatlonu. Jihočeši byli opět úspěšní | Ostatní sporty | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Národní pohár žactva – 2. kolo | SHOTOKAN KARATE DÓ – TJ SADSKÁ

Pošesté za osm let. Češky vyhrály další Fed Cup, rozhodující bod získala po  dlouhé bitvě Siniaková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pošesté za osm let. Češky vyhrály další Fed Cup, rozhodující bod získala po dlouhé bitvě Siniaková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy