Home

Dědic V podstatě Ústní kdo vyhrál nejvíce světových pohárů v rychlobruslení Rozruch slepé střevo Žebrat

Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí  příčky - iDNES.cz
Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí příčky - iDNES.cz

Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí  titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková přišla ve zredukovaném Světovém poháru o závod na 5000 metrů |  Barrandov.tv
Sáblíková přišla ve zredukovaném Světovém poháru o závod na 5000 metrů | Barrandov.tv

Rychlobruslení 2023 - závody, program, výsledky | iSport.cz

Sáblíková byla v SP na 1500 metrů jedenáctá, vyhrála Wüstová | iSport.cz

Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas  - iDNES.cz
Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas - iDNES.cz

Krol potvrdil roli favorita. Na kilometru si dojel pro zlato – ČT sport –  Česká televize
Krol potvrdil roli favorita. Na kilometru si dojel pro zlato – ČT sport – Česká televize

rychlobruslení - Aktuálně.cz

Sáblíková poprvé ve Světovém poháru vyhrála na patnáctistovce – ČT sport –  Česká televize
Sáblíková poprvé ve Světovém poháru vyhrála na patnáctistovce – ČT sport – Česká televize

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

Martina Sáblíková má další medaili z MS, vybojovala bronz na trojce |  iSport.cz
Martina Sáblíková má další medaili z MS, vybojovala bronz na trojce | iSport.cz

ME short track 2023 Gdaňsk - rychlobruslení: program, výsledky | BetArena.cz

Životní forma Zdráhalové. Vybojovala olympiádu na pěti tratích, to je  unikát - iDNES.cz
Životní forma Zdráhalové. Vybojovala olympiádu na pěti tratích, to je unikát - iDNES.cz

Obojživelnice Sáblíková: Na kole se mi líbí, že si můžu aspoň sednout -  iDNES.cz
Obojživelnice Sáblíková: Na kole se mi líbí, že si můžu aspoň sednout - iDNES.cz

Zimní olympiáda 2022 | Van der Poel bojuje i pro zesnulou mámu: Za každým  smutkem je schovaná radost | iSport.cz
Zimní olympiáda 2022 | Van der Poel bojuje i pro zesnulou mámu: Za každým smutkem je schovaná radost | iSport.cz

Rychlobruslařka Erbanová skončila v Heerenveenu pátá na 1000 m - Aktuálně.cz

Světový pohár v rychlobruslení 2022/23: výsledky ❄️ | BetArena.cz

Do Světového poháru v rychlobruslení by mohlo zasáhnout pět Češek - iDNES.cz

Rychlobruslení – Wikipedie

Sáblíková se do závodu v Polsku přihlásila, její start zůstává nejistý -  iDNES.cz
Sáblíková se do závodu v Polsku přihlásila, její start zůstává nejistý - iDNES.cz

S tímhle časem na olympiádu určitě pojedu, raduje se Sáblíková – ČT sport –  Česká televize
S tímhle časem na olympiádu určitě pojedu, raduje se Sáblíková – ČT sport – Česká televize