Kapradina Plánováno Nahoru ladislav zůstává basket borotín společenství Vyčerpat Vyjednávat

Příjemné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti v  roce 2020 Vám přeje Městys Borotín
Příjemné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2020 Vám přeje Městys Borotín

Sezona 2013/2014 - Basketbal Jiskra Kyjov

Tygřice roztrhaly unaveného soupeře | Jižní Čechy Teď!

Jevíčský zpravodaj

12. leden 2020 - BasketManie | Česká televize

Místo zápasu chtěly hráčky jezdit za babičkou, říká basketbalový trenér  Zrůst - Generace 20
Místo zápasu chtěly hráčky jezdit za babičkou, říká basketbalový trenér Zrůst - Generace 20

Untitled
Untitled

Tygřice vybojovaly zlatý hattrick! | Jižní Čechy Teď!

Basketbros
Basketbros

BOROTÍNSKÝ ZPRAVODAJ

Basketbalové mládí si na turnaji ve Strakonicích zahrálo na největší hvězdy  NBA - Prachatický deník
Basketbalové mládí si na turnaji ve Strakonicích zahrálo na největší hvězdy NBA - Prachatický deník

Desátý ročník turnaje O pohár Borotína pokračuje o víkendu kategorií U15 |  Jižní Čechy Teď!
Desátý ročník turnaje O pohár Borotína pokračuje o víkendu kategorií U15 | Jižní Čechy Teď!

Díky, trenére!

Borotínský basketbal se na domácí půdě zaslouženě ocitl ve zlaté euforii -  Táborský deník
Borotínský basketbal se na domácí půdě zaslouženě ocitl ve zlaté euforii - Táborský deník

Borotínské Tygřice jsou od základu bojovnice - Táborský deník

Borotín uspořádal skvělý turnaj. Odměna? Triumf domácích Tygřic a moře  chvály - Táborský deník
Borotín uspořádal skvělý turnaj. Odměna? Triumf domácích Tygřic a moře chvály - Táborský deník

Tygřice obhájily na domácím turnaji prvenství bez ztráty bodu | Jižní Čechy  Teď!
Tygřice obhájily na domácím turnaji prvenství bez ztráty bodu | Jižní Čechy Teď!