Německo - soupiska MS ve fotbale 2018, sestava | iSport.cz

MS 2022 - Fotbal | Ruku před pusu. Ale co váš fotbal, pánové? Německo  zpackalo premiéru - iDNES.cz
MS 2022 - Fotbal | Ruku před pusu. Ale co váš fotbal, pánové? Německo zpackalo premiéru - iDNES.cz

SESTŘIH: Německo - Japonsko 1:2 na MS ve fotbale 2022 v Kataru | iSport.cz

Umějí jazyk, znají mentalitu. Překvapí japonští učni své německé mistry? |  iSport.cz
Umějí jazyk, znají mentalitu. Překvapí japonští učni své německé mistry? | iSport.cz

Sestava na Německo: S Vydrou v útoku, v záloze Hořava s Petrželou |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Sestava na Německo: S Vydrou v útoku, v záloze Hořava s Petrželou | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Sestava na Německo: Od začátku s nováčkem Bořilem | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Fotbal made in Germany. Proč jsou Němci nejlepší na světě? - iDNES.cz

INFOGRAFIKA: Německo-Španělsko | iSport.cz

Japonsko porazilo Španělsko a senzačně vyhrálo skupinu E. Německo na  turnaji končí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Japonsko porazilo Španělsko a senzačně vyhrálo skupinu E. Německo na turnaji končí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ŽIVĚ Česko - Německo 1:1, bod na postup nestačil - Aktuálně.cz

Sledovali jsme ŽIVĚ Německo - Ghana, zápas skupiny G - Aktuálně.cz

EURO 2021 | Francie – Německo 1:0. Souboj velmocí rozhodl vlastní gól  Hummelse | iSport.cz
EURO 2021 | Francie – Německo 1:0. Souboj velmocí rozhodl vlastní gól Hummelse | iSport.cz

Německo: Medaile bude znovu úspěch, Němci ale berou jen zlato – ČT sport –  Česká televize
Německo: Medaile bude znovu úspěch, Němci ale berou jen zlato – ČT sport – Česká televize

MS ve fotbale živě: Španělsko - Německo - Aktuálně.cz

Španělsko - Německo 1:1 MS 2022 | iROZHLAS.cz

ME do 21 let: Na Německo - vítězná sestava se nemění | Reprezentace | FOTBAL .CZ

ON-LINE z MS ve fotbale, 12. den: Německo končí, Japonsko a Španělsko  postupuje | TN.cz
ON-LINE z MS ve fotbale, 12. den: Německo končí, Japonsko a Španělsko postupuje | TN.cz

Německo - EURO 2016, skupina C: Představení týmu | iSport.cz

Při Euru navštivte Osvětim, vyzvali Židé německé fotbalisty | Fotbal |  Lidovky.cz
Při Euru navštivte Osvětim, vyzvali Židé německé fotbalisty | Fotbal | Lidovky.cz