Ondřej Kotlík, estatísticas e perfil, Avançado

Kotlík si s Opavou žije svůj sen, v Hradci si odbyl druholigovou premiéru -  Opavský a hlučínský deník
Kotlík si s Opavou žije svůj sen, v Hradci si odbyl druholigovou premiéru - Opavský a hlučínský deník

Ondrej Kotlik - Finance Director - Cegelec a.s. | LinkedIn

Naprostá většina zápasů byla divácky atraktivní, zhodnotil turnaj Masters  Jaromír Kotlík! | RSHb Čechy Jih
Naprostá většina zápasů byla divácky atraktivní, zhodnotil turnaj Masters Jaromír Kotlík! | RSHb Čechy Jih

2016: kotlík optimismu a rizikových přísad | Hospodářské noviny (HN.cz)

3 "Ondrej Kotlik" profiles | LinkedIn

Ondřej Kotlík | Katedrála

Nikdy jsem neměl dobrou kondičku, takže nevím, jak velký problém je si ji  udržet, usmívá se Kotlík z Dukly JM | Pražský fotbalový svaz
Nikdy jsem neměl dobrou kondičku, takže nevím, jak velký problém je si ji udržet, usmívá se Kotlík z Dukly JM | Pražský fotbalový svaz

Kotlík trefil hattrick, Zahálka zvýraznil své vedení mezi střelci | Pražský  fotbalový svaz
Kotlík trefil hattrick, Zahálka zvýraznil své vedení mezi střelci | Pražský fotbalový svaz

Ondřej Kotlík (@kotlikoa) / Twitter

fotbalpraha on Twitter: "⚽️ 2:1! Domácí Újezd P4 jde znovu do vedení! 🔥 Na  hranici malého vápna se v 66. minutě prosazuje Jiří Doležel. 🙌🏻  #slagrkola https://t.co/OLIltjRVVh" / Twitter
fotbalpraha on Twitter: "⚽️ 2:1! Domácí Újezd P4 jde znovu do vedení! 🔥 Na hranici malého vápna se v 66. minutě prosazuje Jiří Doležel. 🙌🏻 #slagrkola https://t.co/OLIltjRVVh" / Twitter

Přeborovým střelcům na podzim kraloval Ondřej Kotlík z Dukly Jižní Město |  Pražský fotbalový svaz
Přeborovým střelcům na podzim kraloval Ondřej Kotlík z Dukly Jižní Město | Pražský fotbalový svaz

Fotogalerie: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu v Praze -  Pražský deník
Fotogalerie: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu v Praze - Pražský deník

Kotlík se díky dvěma gólům osamostatnil v čele soutěže pražských střelců |  Pražský fotbalový svaz
Kotlík se díky dvěma gólům osamostatnil v čele soutěže pražských střelců | Pražský fotbalový svaz