Nejvyšší průměrnou návštěvnost pardubického hokeje přerušila vládní opatření - Pardubický deník

Venkovní hokej ovlivnilo počasí. Sníh svědčil Kometě, slunce Pardubicím -  iDNES.cz
Venkovní hokej ovlivnilo počasí. Sníh svědčil Kometě, slunce Pardubicím - iDNES.cz

Pardubice začnou jednat se zájemci o akcie. Město by mělo prodat většinu  podílu | iSport.cz
Pardubice začnou jednat se zájemci o akcie. Město by mělo prodat většinu podílu | iSport.cz

Dynamo si nastěhovali domů. Tři chlapi se zbláznili do pardubického hokeje  - Pardubický deník
Dynamo si nastěhovali domů. Tři chlapi se zbláznili do pardubického hokeje - Pardubický deník

Odchovanci vs. žoldnéři, i to je finále. Rozhodne soudržnost Pardubic? -  iDNES.cz
Odchovanci vs. žoldnéři, i to je finále. Rozhodne soudržnost Pardubic? - iDNES.cz

HC Dynamo Pardubice - DVAADVACÁTÉ DERBY JE NAŠE! Utkání jsme začali velmi  aktivně, ovšem branku jsme vstřelili až v 19. minutě, kdy se přesnou ranou  prosadil ROSTISLAV #MAROSZ! Druhou periodu byli aktivnější
HC Dynamo Pardubice - DVAADVACÁTÉ DERBY JE NAŠE! Utkání jsme začali velmi aktivně, ovšem branku jsme vstřelili až v 19. minutě, kdy se přesnou ranou prosadil ROSTISLAV #MAROSZ! Druhou periodu byli aktivnější

Ve fanshopu nyní akce na šály, až do zápasu s Pardubicemi za 250 Kč |  Mountfield HK
Ve fanshopu nyní akce na šály, až do zápasu s Pardubicemi za 250 Kč | Mountfield HK

Fanouškovská pletená oboustranná šála s logem HC Dynamo Pardubice

HC Dynamo Pardubice - Uppsløg | Facebook

HOKEJ, ŠÁLA, DYNAMO, PARDUBICE | Aukro

Už dnes v 15:00 bude na obrazovce ČT... - HC Dynamo Pardubice | Фејсбук

Fanshop HC Dynamo Pardubice | Pardubice

Pardubice uvidí po třech letech play off. Hráči se těší na sílu od fandů -  iDNES.cz
Pardubice uvidí po třech letech play off. Hráči se těší na sílu od fandů - iDNES.cz

HC Dynamo Pardubice - DERBY #15 JE NAŠE! PARDUBICE HO OTOČILY VE TŘETÍ  TŘETINĚ Povedlo se! Hokejisté #DYNAMO vyhráli DERBY #15 nad Mountfield HK  3:2. Hosté dvakrát vedli, ale obrovskou snahou dokázaly #
HC Dynamo Pardubice - DERBY #15 JE NAŠE! PARDUBICE HO OTOČILY VE TŘETÍ TŘETINĚ Povedlo se! Hokejisté #DYNAMO vyhráli DERBY #15 nad Mountfield HK 3:2. Hosté dvakrát vedli, ale obrovskou snahou dokázaly #