Home

Nerv volba tón petra nováková běh na lyžích tenis Laboratoř odlišný

V plné síle a s novou motivací. Běžkyně na lyžích Petra Nováková je zpátky  a se těší na letní dřinu | Běžecké lyžování
V plné síle a s novou motivací. Běžkyně na lyžích Petra Nováková je zpátky a se těší na letní dřinu | Běžecké lyžování

Vnitřně jsem věděla, že se to Michalovi povede, říká Petra Nováková |  Běžecké lyžování
Vnitřně jsem věděla, že se to Michalovi povede, říká Petra Nováková | Běžecké lyžování

Představujeme reprezentanty: Petra Nováková | Běžecké lyžování

Petra Nováková si zpestřila přípravu během do vrchu. Při premiéře v SP  brala stříbro! | Běžecké lyžování
Petra Nováková si zpestřila přípravu během do vrchu. Při premiéře v SP brala stříbro! | Běžecké lyžování

SP v klasickém lyžování Planica 2019: program, výsledky | BetArena.cz

Běžkyně na lyžích Nováková po postupu do čtvrtfinále olympijského sprintu:  „Splnil se mi sen!“ | Běžecké lyžování
Běžkyně na lyžích Nováková po postupu do čtvrtfinále olympijského sprintu: „Splnil se mi sen!“ | Běžecké lyžování

Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let -  Deník.cz
Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let - Deník.cz

Petra Nováková běhá skvěle i bez lyží, stala se mistryní republiky v běhu  do vrchu | Běžecké lyžování
Petra Nováková běhá skvěle i bez lyží, stala se mistryní republiky v běhu do vrchu | Běžecké lyžování

Petra Nováková | Český olympijský tým

Petra Nováková je spokojená i po prvním distančním závodě, obsadila 19.  místo | Běžecké lyžování
Petra Nováková je spokojená i po prvním distančním závodě, obsadila 19. místo | Běžecké lyžování

Petra Nováková - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

Petra Nováková | Osobnosti | Bez Frází

Lyžařský sprint v Seefeldu měl dvě vítězky, Nováková bodovala | iSport.cz

Petra Nováková bronzová na MS do 23 let! | Běžecké lyžování

Jak swixuje v létě běžkyně na lyžích Petra Nováková | video - Ostatní -  Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Jak swixuje v létě běžkyně na lyžích Petra Nováková | video - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Nováková útočila na MS do 23 let na zlato, nakonec slaví bronz | iSport.cz

Lyžařský sprint v Seefeldu měl dvě vítězky, Nováková bodovala. Mezi muži  uspěl Klaebo - Aktuálně.cz
Lyžařský sprint v Seefeldu měl dvě vítězky, Nováková bodovala. Mezi muži uspěl Klaebo - Aktuálně.cz

ZOH 2022 | Třicátá bez vazu v koleni. Sportem k trvalé invaliditě, směje se  Nováková - iDNES.cz
ZOH 2022 | Třicátá bez vazu v koleni. Sportem k trvalé invaliditě, směje se Nováková - iDNES.cz

Lyžařky Nováková s Janatovou byly na SP v Livignu páté ve sprintu dvojic |  ČeskéNoviny.cz
Lyžařky Nováková s Janatovou byly na SP v Livignu páté ve sprintu dvojic | ČeskéNoviny.cz

Mistrovství ČR: Jan Pechoušek má druhý titul ve dvou dnech, v ženách byla  nejrychlejší Petra Nováková | Běžecké lyžování
Mistrovství ČR: Jan Pechoušek má druhý titul ve dvou dnech, v ženách byla nejrychlejší Petra Nováková | Běžecké lyžování