Home

odpojeno stříbrný magisterský titul pohár vysočiny vyvrcholení Vozík katastrofa

Plachtařský Pohár Vysočiny

Na Vysočině bude Světový pohár horských kol. Bikeři pojedou v Novém Městě  dva závody | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Na Vysočině bude Světový pohár horských kol. Bikeři pojedou v Novém Městě dva závody | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pohár Vysočiny vybojovali hasiči z Jihlavy | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých  zpráv | hasiči aktuálně
Pohár Vysočiny vybojovali hasiči z Jihlavy | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

Plachtařský pohár Vysočiny 2018 v Havlíčkově Brodě | Vysočina-news.cz

Hasiči v Brně soupeřili při soutěži „O pohár Vysočiny“ v disciplínách  požárního sportu | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně
Hasiči v Brně soupeřili při soutěži „O pohár Vysočiny“ v disciplínách požárního sportu | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

Pohár Vysočiny 2021 – Aeroklub Jihlava

Turnaj ČP stolního tenisu vozíčkářů „O pohár Vysočiny 2020“ proběhne již  tuto sobotu 5. září v Hamrech nad Sázavou. – Český PARA sport
Turnaj ČP stolního tenisu vozíčkářů „O pohár Vysočiny 2020“ proběhne již tuto sobotu 5. září v Hamrech nad Sázavou. – Český PARA sport

Lyžařský pohár Vysočiny | Základní lyžování

HZS Kraje Vysočina - O pohár Vysočiny - Hasičský záchranný sbor České  republiky
HZS Kraje Vysočina - O pohár Vysočiny - Hasičský záchranný sbor České republiky

Lyžařský pohár Vysočiny a Alpský pohár Vysočiny

V Jindřichově Hradci se konala soutěž profesionálních hasičů - O pohár  Vysočiny - Město Jindřichův Hradec
V Jindřichově Hradci se konala soutěž profesionálních hasičů - O pohár Vysočiny - Město Jindřichův Hradec

Pohár Vysočiny pro běžce Petra Vokouna - Novinky

Letošní triatlonový pohár Běžce Vysočiny zpestří křemešnická novinka -  Jihlavský deník
Letošní triatlonový pohár Běžce Vysočiny zpestří křemešnická novinka - Jihlavský deník

Plachtařský Pohár Vysočiny (PPV) 2023 – Aeroklub České republiky

MČR, Pohár Vysočiny, Jihlava - ČSAR

PPV2023
PPV2023

Pohár Vysočiny – Aeroklub České republiky

Alpský pohár Vysočiny zná své vítěze - Medřičské listy

44. ročník soutěže „O Pohár Vysočiny“ vyhrálo soutěžní družstvo územního  odboru Třebíč | hasici.cz
44. ročník soutěže „O Pohár Vysočiny“ vyhrálo soutěžní družstvo územního odboru Třebíč | hasici.cz