Home

součet Překročit služba tie break v šachu kdekoli hráč Zřízení

Šachy o peníze

MONITORING ŠACHY LISTOPAD 2019

Kysucká šachová škola - Strieborné medaile pre našich mladších žiakov ! V  práve ukončených Majstrovstvách Slovenska družstiev mladších žiakov v  zrýchlenom šachu v Topoľčanoch si vybojovalo družstvo mladších žiakov TJ  Slávia Caissa
Kysucká šachová škola - Strieborné medaile pre našich mladších žiakov ! V práve ukončených Majstrovstvách Slovenska družstiev mladších žiakov v zrýchlenom šachu v Topoľčanoch si vybojovalo družstvo mladších žiakov TJ Slávia Caissa

David Navara píše historii českého šachu! | NSS.cz

Carlsen zvládl tie-break a obhájil titul šachového mistra světa - iDNES.cz

Navara byl blízko senzaci, nakonec ale s vicemistrem světa v rapid šachu  prohrál | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Navara byl blízko senzaci, nakonec ale s vicemistrem světa v rapid šachu prohrál | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Historický úspěch našich šachistů - postup do republikového kola  mistrovství ČR školních týmů v šachu! - SŠTE OLOMOUCKÁ
Historický úspěch našich šachistů - postup do republikového kola mistrovství ČR školních týmů v šachu! - SŠTE OLOMOUCKÁ

Šachový trón má suverénneho kráľa: Carlsen získal titul aj v rapid šachu |  Športky.sk
Šachový trón má suverénneho kráľa: Carlsen získal titul aj v rapid šachu | Športky.sk

Historická dráma. O majstrovi sveta v šachu rozhodnú skrátené partie -  Ostatné športy - Športweb
Historická dráma. O majstrovi sveta v šachu rozhodnú skrátené partie - Ostatné športy - Športweb

114 tahů a žádný vítěz. Zápas o titul šachového mistra světa začal patem -  iDNES.cz
114 tahů a žádný vítěz. Zápas o titul šachového mistra světa začal patem - iDNES.cz

Dvanáct partií šachového krále neurčilo, rozhodne tie-break - Sport.cz

Carlsen s Caruanou se přetahují o šachový titul, sedm partií už skončilo  remízou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Carlsen s Caruanou se přetahují o šachový titul, sedm partií už skončilo remízou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MONITORING ŠACHY ČERVENEC 2019

Magnus Carlsen obhájil titul majstra sveta v šachu | SPORTNET

Šachový klub Stropkov+Svidník - 👇Majstrovstvá okresu Stropkov ZŠ, 2.kolo👇  19.12.2020 sa uskutočnilo ďalšie kolo OM v šachu ZŠ. 🎉🎊Gratulujeme  všetkým zúčastneným a snáď sa stretneme v januári v ďalšom kole za  početnejšej
Šachový klub Stropkov+Svidník - 👇Majstrovstvá okresu Stropkov ZŠ, 2.kolo👇 19.12.2020 sa uskutočnilo ďalšie kolo OM v šachu ZŠ. 🎉🎊Gratulujeme všetkým zúčastneným a snáď sa stretneme v januári v ďalšom kole za početnejšej

Nor Carlsen je potřetí mistrem světa v šachu. Zvítězil v tie-breaku |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nor Carlsen je potřetí mistrem světa v šachu. Zvítězil v tie-breaku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Šach-MS: Po 12. partii remízový stav 6:6, pokračuje sa v tajbrejkoch

Carlsen dokázal vyzrát na Karjakina a dál vládne světovému šachu – ČT sport  – Česká televize
Carlsen dokázal vyzrát na Karjakina a dál vládne světovému šachu – ČT sport – Česká televize